Usługi kosmetyczne

Radiofrekwencja

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych co powoduje ich kurczenie i napinanie, a tym samym wpływa na ich regenerację. Fale radiowe wpływają na wytwarzanie w tkankach ciepła, stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywnienie oraz mikrocyrkulację . Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa sie gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W większości przypadków już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym zabiegowi jest bardziej napięta. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się po serii zabiegów.

Zastosowanie:

Twarz: podniesienie owalu twarzy i podbródka, ujędrnienie struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, odbudowa kolagenu, terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka, zmniejszenie przebarwień, redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych.

Ciało: redukcja cellulitu, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, podniesienie pośladków, wysmuklenie talii.

shaunna_partlow_200@mailxu.com