O salonie

001003

Witamy w AB Salon Kosmetyczno-Fryzjerskim, który został stworzony z myślą o wymagających i świadomych swoich potrzeb Klientach, dla których ważna jest wysoka jakość świadczonych usług.

W atmosferze pełnej życzliwości i pozytywnej energii, spełniamy życzenia Pań i Panów – dbając o doskonałą kondycję ciała i duszy oraz dokładamy wszelkich starań, aby spędzany w naszym Salonie czas, nie był czasem straconym.

Z myślą o Was przygotowaliśmy dwa niezależne gabinety: kosmetyczny i fryzjerski, oferujące pełen zakres usług oraz fachową poradę. Wszystkie możliwe usługi dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta.

Od 1998 roku dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem swoich kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych przez nas usług. Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów i kosmetyków renomowanych firm.

001

Dla Nas uśmiech Klienta to nie sukces, to codzienność,
codzienność, na którą stać również i Ciebie

 

Przekonali się już o tym nasi stali Goście. Profesjonalizm pracowników i miła atmosfera, jaką stworzyli wszyscy w AB Salon to do001datkowy powód, dla którego warto przekroczyć nasze progi. Dlatego też zapraszamy i Ciebie do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Spotkajmy się w AB Salon

 

004       002       017

018       019       021

011       022       008

 

meagansep@mailxu.com