Usługi kosmetyczne

Zabieg odmładzający z kawiorem

Anti-agine zabieg intensywnie odmładzający, przeznaczony dla cer dojrzałych, wymagających intensywnej stymulacji . Ekstrakt z kawioru jest cennym budulcem, pobudza metabolizm komórkowy, oraz pomaga wspierać funkcje biologiczne skóry. Zawiera niezbędne składniki odżywcze, takie jak peptydy, aminokwasy, minerały i pierwiastki śladowe, oleje- bogate w kwasy omega .Kawior jest składnikiem naturalnie bogatym w retinol, który jest przekształcany w kwas retinowy (ma to ogromny wpływ na zahamowanie starzenia się skóry). Regeneruje – nawilża – odżywia udowodniono, iż aminokwasy są niezbędne do produkcji NMF (naturalego czynika nawilżającego).

Profesjonalny produkt o zaawansowanej technologicznie formule, stopniowo uwalnia odżywcze składniki, niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania. Pod wpływem delikatnego nacisku dłoni na perełki, stopniowo jedna po drugiej, pękają uwalniając płynną esencję z kawioru.

Mieszanina olejów roślinnych bogatych między innymi w lipidy, zapewnia skórze perfekcyjny wygląd i przywraca jej naturalny blask.

gilliansoloveichik@mailxu.com