COVID – 19

Drodzy Klienci!
W trosce o Wasze bezpieczeństwo, oraz zgodne z aktualnymi zaleceniami Ministra Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
zostają wprowadzone następujące zmiany w AB Salon. Prosimy o zapoznanie się z nimi, przed planowaną wizytą. Zasady te obowiązywać będą do odwołania.

1. Na wizytę można umawiać się wyłącznie telefonicznie lub online (poprzez aplikację booksy). Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Realizujemy tylko umówione wizyty.

2. W salonie poruszamy się w maseczkach ochronnych. Może być ona zdjęta tylko i wyłącznie przy określonych zabiegach.

3. Przy wejściu i wyjściu z salonu prosimy o dezynfekcję dłoni. Płyny do dezynfekcji znajdują się przy wejściu do gabinetu.

4. Na umówioną wizytę prosimy przychodzić bez osób towarzyszących.

5. Prosimy o punktualnie przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieli wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

6. Przyjmowane będą tylko osoby zdrowe. Jeśli podejrzewasz u siebie infekcję, czujesz się osłabiony – zostań w domu.

7. Dla Waszego bezpieczeństwa niestety musimy zrezygnować z częstowania Was  kawą i herbatą. Dostępna będzie woda podawana w jednorazowych kubkach.

8. W najbliższym czasie, czytanie gazet również nie będzie możliwe.

9. Wszystkich klientów prosimy również o nieużywane telefonów komórkowych w trakcie wizyty w salonie.

Z naszej strony zapewniamy:

Standardowo – używanie jednorazowych akcesoriów i narzędzi, odpowiednią dezynfekcję i sterylizację przyrządów wielorazowego użytku w autoklawie medycznym
- regularne wietrzenie pomieszczeń
- regularne czyszczenie oraz dezynfekcję powierzchni wspólnych
- personel  zaopatrzony będzie w maseczki ochronne, przyłbice i jednorazowe rękawiczki.

 

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie te zasady wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy czuli się u nas bezpiecznie.

scarlet_fason@mailxu.com